fbpx
השאר ריק אם המיקום של המשרה אינו חשוב

פרטי חברה

שאלות נפוצות ותמיכה לפרסום עבודות או ליהוקים

התשובות לשאלות ששואלים אותנו הכי הרבה כולל סרטון הסבר קצר

אנו מזמינים כל לקוח/ה המחפש/ת שירות להשתמש בשירות שלנו ולפרסם עבודה דרך האתר, בין אם מדובר באנשים פרטייים ובין אם מדובר בעסקים וחברות. השירות מתאים לכולם, החל מעבודה חד פעמית ועד למשרות מלאות.

ממש לא, רוב לקוחותינו הם אנשים רפטיים המחפשים אנשי מקצוע בענפים שונים בביוטי, אירועים, אופנה ובידור. זה יכול להיות למשל חיפוש צלם לחתונה, בניית ציפורניים באיזור שלי וכדומה. 

לא. ההרשמה לקהילה כמחפשי שירות או כנותני שירות אינה כרוכה בתשלום או התחייבות מצידך, שירות חינם! 

כמחפשי שירות באפשרותכם לפרסם עד 3 עבודות בחינם בכל חודש, בתום החודש החבילה מתחדשת (פרסום עוד 3 עבודות).

ישנן מספר סיבות לבעיה שציינת ובנוסף לפתרון כאן אנו ממליצים בחום לצפות בסרטון ההדגמה. 

 1. הסיבה השכיחה ביותר היא שמחפשי השירות לא מילאו את כל שדות החובה, אנו ממליצים למלא את כל השדות או לצפות אילו שדות מודגשים באדום, שם כנראה חלה טעות בהקלדת תווים לא מתאימים או ששכחתם למלא את אותו שדה. 
 2. סיבה נוספת שגולשים לא מצליחים לפרסם עבודה היא שהם אינם מחוברים, אנא וודאו שהינכם מחוברים כמחפשי שירות (לקוחות) לפני הפרסום. 
 3. פרסומי העבודות מיועדים למחפשי שירות/לקוחות אנא וודאו שבחרתם ויש לכם את החשבון המתאים בעת ההרשמה (לקוחות ולא נותני שירות).
 4. הגעתם למכסה החודשית. לכל מחפש שירות יש את האפשרות לפרסם עד 3 עבודות בכל חודש, אם ניצלתם את כל מכסת הפרסומים ניתן להרחיב בהתאמה דרך האיזור האישי.
 5. אם נתקלת בבעיה אחרת ניתן לפנות אלינו במייל support@mylook.co.il, דרך דף צרו קשר, בצ’אט אונליין, בפייסבוק או באינסטגרם ונשמח לסייע לך. 

כמובן שניתן לבחור את המועמדים המתאימים לך, בעזרת מנהל העבודות לא רק שלא תצטרכו לצפות במאות קורות חיים אלא הכל מוגש לכם על מגש, מנהל העבודות הוא כלי ייחודי לנו המאפשר לך בתור מחפש השירות, המלהק, העסק שמגייס עובדים וכדומה לנהל את כל המועמדים מבלי לצאת מהאתר, להזמין מספר מועמדים לאודישן, הגשת הצעת מחיר או לגייס את אלו שהתאימו לדרישות שלכם בלחיצת כפתור ובהתאם להצעות המתאימות והמשתלמות ביותר שתקבלו במנהל העבודות. 

למנהל העבודות יתרונות רבים נוספים, אנו מזמינים אותך להיכנס לאיזור האישי ולצפות בסרטון ההסבר שלנו. 

כל עבודה שאושרה מפורסמת בלוח העבודות שלנו, לפי הקטגוריה המתאימה וסוג העבודה. 

ישנן מספר סיבות אפשריות לכך: 

 1. העבודה לא אושרה עדיין – לשם פיקוח ובקרה על תכני האתר אנו מאשרים עבודות באופן ידני לפעמים, אם העבודה שהגשת לא פורסמה יכול להיות שעוד לא התקבל אישור לפרסומה, אנו ממליצים להמתין עד 48 שעות ולהתעדכן גם במייל וגם באיזור האישי, שם תתקבל התראה כאשר העבודה תאושר ותפורסם. 
 2. העבודה פגה תוקף – כל עבודה מפורסמת למשך 30 יום אלא אם הוגדר דד-ליין אחר מראש (תאריך אחרון להגשת מועמדות)
 3. העבודה אויישה – אם סימנת במנהל העבודות שהעבודה אווישה היא לא תפורסם יותר בלוח העבודות או שלא ניתן יהיה להגיש לה מועמדות. 
 4. העבודה הוסרה – אם מחקאת העבודה במנהל העבודות שלך העבודה כבר לא תופיע בלוח העבודות. 
 5. העבודה שמורה כטיוטה – לעיתים בעת פרסום עבודה או עריכת עבודה אנו שומרים אותה בטיוטה, עבודה השמורה כטיוטה לא תוצג בלוח העבודות, אם ברצונך לפרסם את העבודה, ניתן לפרסמה דרך מנהל העבודות שלך וסימון הטיוטה כמאושרת לפרסום. 
 6.  ביטול הפרסום – לעיתים אנו מבטללים פרסומים קודמים, אם לאופן זמני עד בירור או לאופן קבוע, אנו עושים זאת בשל הפרה של הנהלים ותקנון האתר, ברוב הקרים פעולה זו מלווה בחסימה מן האתר.
 7. שינויים ממתינים לאישור – כחלק מהליך הניטור שלנו אנו מחזיקים שינויים ועריכות לעבודות עד לאישור פרסומם. יש להמתין עד 48 שעות לאחר כל שינוי לקבלת אישור לפרסום.
 8. העבודה לא אושרה – כמו בסיבה הקודמת יכול להיות שמסיבה כזו או אחרת העבודה שלך לא אושרה. לרוב מצב זה קורה כי הפרסום או העבודה נוגדים את תקנון האתר. במקרים כאלו לא תוכלו לפרסם את העבודות.
 9. אם העבודה שלך אושרה ובכל זאת לא ראית אותה מפורסמת ניתן להיעזר בסרגלי החיפוש בלוח העבודות שלנו, אלו מאפשרים למצוא עבודות מסוימות, אנו ממליצים לנסות.
 10. כל סיבה אחרת תלווה בהסבר, אם הינך חושב שנעשתה טעות נשמח לשמוע על כך במייל support@mylook.co.il

אנו מודים ושמחים שיש המון פלטפורמות ואתרים שניתן לפרסם עבודות, תפקידים ואפילו חיפושים פרטיים לעבודה כזו או אחרת אבל המערכת שלנו נבדלת מאותן פלטפורמות במספר יתרונות, ואלו הם העיקריים מביניהם: 

 1. המאגר – המערכת שלנו נוחה לחיפוש ובעיקר לסינון מועמדים מתאימים בין אם זה דרך כלי החיפוש השונים באתר (טופס החיפוש, חיפוש לפי איזור, לפי קטגוריות וכו’) ובין אם זה דרך מנהל העבודות שלנו שהופך את החיפוש לקל הרבה יותר. 
 2. הקלות – פרסום עבודה, אודישן או תפקיד מסוים הוא קל ופשוט כמו פרסום ברשת החברתית, כל שצריך לעשות זה להירשם לקהילה שלנו פעם אחת בחינם ולנהל את המועמדים.
 3. הניהול – ההרשמה לאתר שלנו מאפשרת לך בתור חבר בקהילה לנהל את כל עשרות הפניות שתקבל בממשק נוח וידידותי, שיאפשר לך לסנן את המועמדים לפי פתרון לצורך שלך, לפי מקצועיות, לפי טעם אישי ולא פחות חשוב לפי ההצעה המשתלמת ביותר. 
 4. זה משתלם – אפילו אם ניקח את הרשתות החברתיות שאפשר בקלות לפרסם שם עבודות ולקבל המון פניות, המערכת שלנו מדלגת על כל הסינון וניהול המשא ומתן והתמקחות מול כל אחד ואחת מן המועמדים, כי במערכת שלנו אתם גם מקבלים מועמדים וגם מקבלים הצעות מחיר מכל מועמד, מה שמאפשר לכם לסנן את המתאימים ולבחור את המשתלמים ביותר מבלי להרגיש לא בנוח. 
 5. הנוחות – כי לא תמיד כיף לנו לנהל משא ומתן במסנג’ר מול כל איש מקצוע, לפעמים לא נעים לנו להגיד לחברה קרובה שהיא פשוט לא מספיק מתאימה לאירוע הקרוב שלנו, או שאנחנו לא מעוניינים לנהל משא ומתן בהודעות ישירות. ובכן מנהל העבודות שלנו פותר לך את כל הבעיות הללו באופן דיגיטלי נוח ובשליטה מלאה שלך, מערכת ניהול המועמדים שלנו מאפשר לך לבקש הצעות מחיר משתלמות יותר ואפילו להזמין מספר מועמדים לאודישן או  ריאיון בלחיצת כפתור.
 6. ניהול הזמנות – מנהל העבודות שלנו מאפשר לך לנהל הזמנות לאודישן קרוב, לסדרת ראיונות או מפגשים של מספר מועמדים בלחיצת כפתור אחת. לשם הדוגמא נניח ואת מלהקת לסרט קרוב ויש לך מאות מועמדים, מנהל העבודות שלנו מאפשר לך לברור את המתאימים, לסמנם בטבלה הנוחה במערכת ובלחיצת כפתור לשלוח לכולם הזמנה להגיש פנייה שנייה בה תוכלי להזמין אותם לאודישן הקרוב, לפי איך שמתאים לך ולא לפי אך שמתאים למועמדים. 
 7. מתאים לך – המערכת שלנו מתאימה לכל מי שמחפש איש מקצוע או כל נותן שרות בקהילה שלנו, מכיוון שכל המועמדויות מגיעות באופן מסודר דרך המערכת, אין כבר פניות לא מסודרות, חסרות ולא מקצועיות. מנהל העבודות שלנו מאפשר לך לקבל את המועמדויות באופן מסודר, לסנן לפי הפרופיל המקצועי של המועמד/ת באתר ולבחור רק את אלו שמתאימים לצרכייך, לפי הסינונים שבחרת. 
 8. תסננו – מנהל העבודות שלנו מאפשר לך לסנן את המועמדים לפי אפשרויות שונות כגון: דירוג,  שירות בבית העסק שלי או של המועמד, סינון לפי מועמדים מאומתים בלבד, לסנן לפי מומלצים ואפילו לסנן לפי מיקום, אתם קובעים!
 9. אתם קובעים – אתם מחליטים על הכל! החל מפרסום העבודה לפי התנאים שנוחים לכם ועד ברירת המועמדים למועמד/ת המתאימים לכם, ההתאמה לתנאים שלכם היא מוחלטת עד לרמת דיוק של נותן שירות ברדיוס שקרוב לכם, וכל זה בחינם.
 10. זה חינם – כל מחפש שירות, לקוח פוטנציאלי שמצטרף אלינו למעשה מקבל 3 פרסומי עבודות בחינם למשך שלושה חודשים, זאת אומרת שיש לך 3 עבודות ותפקידים שונים לפרסם כל שלושה חודשים, לאחר שלושת החודשים יש לך עוד 3 פרסומי עבודות חינם וכן הלאה. צריכים עוד? ניתן להרחיב דרך האיזור האישי שלך.

  אלו הם חלק מהיתרונות השימוש במערכת ובמנהל העבודות שלנו, אנו תמיד שמחים לגלות שלקוחותינו מוצאים עוד יתרונות במערכת בכל פעם. 

ישנן מספר סיבות אפשריות לכך

 1. אם נחסמת או סורבת בעבר אז יכול מאוד להיות שזו הסיבה שלא אושרת להשתמש בשרותינו. 
 2. אם הפרת את התקנון ותנאי השימוש באתר
 3. אם הזנת נתונים שקריים 
 4. יכול להיות שהעבודה שפרסמת נוגדת את תקנון האתר או שלא אושרה
 5. אם מדובר בספאם 
 6. אם נרשמת בתור אדם או עסק אחר 
 7. אם הפרת את תנאי ההזמנות לעבודות בעבר

כל סיבה אחרת תלווה בהסבר, אם הינך חושב שנעשתה טעות נשמח לשמוע על כך במייל support@mylook.co.il

קודם כל מירי שיהיה במזל, כן My Look ישראל נוצר במיוחד בשבילך ולעוד במצב דומה לשלך, המערכת שלנו מזמינה לקוחות עתידיים, פרטיים ועסקיים כאחד לפרסם הצעות דרך המערכת שלנו, זו הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורך לכל תחומי האופנה, הביוטי, הבידור והאירועים המשמחים הקרובים. 

המהערכת שלנו לניהול המועמדים מאפשרת לכל לקוח לסנן את המועמדים המתאימים לפי מספר רב של אפשרויות ולכן מומלץ למלא כמה שיותר מהשדות בטופס.

הנה כמה דוגמאות..

במילוי המיקום תוכלו להבחור אחר כך את אנשי המקצוע שיותר קרובים לאיזורכם, למשל. 

בבחירת סוג המשרה המתאימה העבודה שלכם תפורסם באזור המתאים באתר ולאנשים המחפשים עבודה מסוג זה, כנ”ל לגבי בחירת קטגוריה מתאימה כמובן. 

הוספת שכר היא הכרחית אם יש לכם תקציב מוגדר וידוע מראש, ציון השכר גם יגדיל את כמות הפונים המתאימים וגם יאפשר לכם ולאיש המקצוע לדעת מראה מה המקסימום שאתם מוכנים לשלם עבור השירות המדובר, אל דאגה, אתם תקבלו מספיק הצעות מחיר גם זולות יותר, אז אל חשש. 

תיאור מדויק ומפורט ככל האפשר יקל עליכם המון היות ואתם תבחרו ותציינו בדיוק מה אתם מחפשים, מה חשוב לכם, על מה אתם לא מתפשרים ואיך ברצונכם לקבל את המועמדויות, ללא פירוט מספיק ברור אתם עלולים למצוא הרבה פניות פחות מתאימות למה שאתם מחפשים, לכן חשוב להיות ממוקדים ולתאר ככל האפשר את העבודה, הדרישות וכדומה.

צירוף אימייל להגשת מועמדות מאפשר לכם לקבל למייל התראות על מועמדויות חדשות ולנהל איתכם תקשורת יעילה בבחירת ספק השירות המתאים לכם.