fbpx

קורס ספרדית בקלי קלות – מאסטר אספניול

sutterlin-1362879_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס ספרדית בקלי קלות – מאסטר אספניול

את הקורס תוכלו ללמוד בקצב שלכם, מכל מקום ובאווירה נעימה ורגועה

אוצר מילים – חשיפה לאוצר מילים מגוון, רחב ושימושי דקדוק – היכרות עם פעלים שימושיים + הטיות פעלים בצורות שונות

חוברת עבודה – חוברת עם מאות תרגילים אשר תעזור לכם לחדד נושאים רבים ולהשתפר בהם!

כלים וטיפים ליישם את השפה – חשיפה לטכניקות מדהימות שיעזרו לכם ליישם את השפה במהירות, ביעילות וכמובן להפיק ממנה את המיטב!בהנחיית אריק כץ

דרישות הקורס: הדרישה שלי אליכם היא פשוטה: בשביל להצליח צריך קודם כל להתחיל. בואו ללמוד לדבר ספרדית בביטחון והכי חשוב – תיהנו מהדרך! ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:”מאסטר אספניול – ספרדית בקלי קלות” הוא הקורס המקיף, האיכותי והמקצועי ביותר בישראל ללימוד ספרדית.יש לך תכנון לטיול אחרי צבא לדרום אמריקה/מרכז אמריקה וחשוב לך להבין את השפה ?נמאס לך לראות טלנובלה עם תרגום ?שדרן הכדורגל בליגה הספרדית מוציא אותך מריכוז כי קשה לך להבין מילה ממה שהוא אומר ?אז יש דרך הרבה יותר קלה ופשוטה כדי להצליח ללמוד את זה.

הכנתי עבורך קורס דיגיטל י ייחודי, מקיף וממוקד שייקח אותך צעד אחר צעד לרכישת שפה נוספת – השפה הספרדית -השנייה בגודלה בעולם!הקורס מכיל עשרו ת שיעורים דיגיטליי ם מושקעים שמותאמים גם למחשב וגם לנייד , שידריכו אותך שלב אחרי שלב איך להטמיע חשיבה אמיתית של דובר ספרדית. אלמד אותך את כל הטכניקות והשיטות שלמדתי לאורך השנים כדי שתהיה לך אפשרות להגיע ליעד שלך פי 3 יותר מהר !הקורס פרקטי מאוד ונוח לשימוש. הקורס מתאים לכולם ובנוי בצורה הדרגתי ת – החל מרמת מתחילים בסיסית ועד רמת מתקדמים !

אם יש לך תשוקה ללמוד את השפה המדהימה הזו – “מאסטר אספניול – ספרדית בקלי קלו ת” זה המקום עבורך !כבר בשלבים הראשונים של הקור ס דאגתי להכין לך מאגר מדויק של אוצר מילים שיתן לך את האפשרות להתחיל לדבר עוד בתחילת הדרך. ועוד יותר מזה – להבין מה אנשים מדברים סביב ך !כמובן שבמהלך הקורס תוכל ללמוד עוד כמות גדולה של מילים יחסית בקלות , שיציידו אותך בארסנל מילים שלא יבייש שום דובר ספרדית.מרכיב נוסף וחשוב מאוד בלמידת שפה חדשה אשר מופיע במלואו בקורס הוא הדקדוק – הפעלים, ההטיות, והזמנים.אלו הם שלבים חשובים בלמידה ושליטה נכונה בשפה, וכמובן עדיף תמיד לעשות את זה בדרך מקצועית ורהוטה.

אין לי ספק שהקורס יקדם אותך משמעותית בכל הפרמטרים החשובים בלמידת שפה – קריאה, דיבור, הבנת הנשמע וכמובן כתיבה, וישפר את הביטחון שכל כך רצי ת שיהיה לך !אני מזמין אותך להצטרף לקורס ולהתחיל ללמו ד ספרדי ת עוד היום !אני מחכה לך בצד השני!¡Hasta luego!

על המנחה אריק כץ מורה לספרדית

שמי אריק כץ ואני מורה לספרדית, מחבר וכותב מדריכים וחומרים שונים בכל הקשור לשפה הספרדית ולאופן למידתה. בשנים האחרונות, מאות גברים ונשים שתמיד חלמו לדבר ספרדית, מכל הגילאים ומכל הארץ, למדו איתי ושיפרו את יכולתם בשפה הספרדית, שיפרו לעצמם את תחושת הביטחון ביכולת הלמידה שלהם והכירו את עצמם מחדש. החלטתי שהגיע הזמן לחשוף את שיטת הלימוד האיכותית ביותר, אשר מאפשרת לאוהבי השפה וגם למתחילים ליישם את השפה במהירות ובקלות ולשלוט בחומר

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin