fbpx
להתאים עגיל פנינה

להתאים עגיל לפי סוג, משקל ומה העגיל המושלם עבורך

איך להתאים עגיל

מה שהופך את המראה שלך למדהים זה התוספות הקטנות הללו, תכשיטים מעוצבים, חגורות מגניבות, סיכת דש מקסימה או תיק מדויק iכתכשיטנית אני רוצה לתת לך טיפים איך להתאים את התכשיט הנכון. והפעם נדבר על איך להתאים עגיל. עגילים קצרים, ארוכים, צמודים, עם או בלי אבני חן ועוד. יש כל כך הרבה אפשרויות, אז איך יודעים מה מתאים? והכי חשוב איך להתאים עגיל ללוק הנכון והנוח.

עגיל צמוד לאוזן זה תמיד קלאסי ומתאים כמעט להכל אך לא לכולן. אם את בעלת אוזניים גדולות, עגיל שכזה יבליט אותן עוד יותר.

להתאים עגיל צמוד
להתאים עגיל צמוד
עגיל מרוקע קטן
עגיל מרוקע קטן

עגיל צמוד יכסה חור שכוח הכבידה השפיע עליו בעבר ויוסיף חן גם למי שלא אוהבת להתקשט מידיי, או לכאלו שאוהבות סטייל עדין יותר.
עגיל צמוד וגדול ישלים מראה מוקפד עם שיער אסוף ויוסיף קסם אישי ומושלם.
עגיל צמוד וקטן לעומתו יהיה נוח ויראה מעולה גם במראה ספורטיבי.

עגילי יהלום או פנינים צמודים הם תמיד קלאסיים ויתאימו להכל, להתאים עגיל שכזה זה קל לכל לוק.

להתאים עגיל פנינה

איך להתאים עגיל מתנדנד?

עגיל מתנדנד קצר יהיה נהדר ליום יום וחצי שיער אסוף למעלה ישלים את המראה עם כל טופ ויעניק מראה ניטרלי וקליל .

להתאים עגיל מתנדנד קצר
להתאים עגיל מתנדנד קצר

עגיל מתנדנד ארוך תמיד זורם! עגיל שכזה יקנה לך מראה קליל ,זורם וכיפי וכדי ליצור את המראה המושלם מומלץ לשלב עם שרשרת קטנה ודקה, את לא רוצה להיות עץ אשוח מקושט לכן תתאימי לך מראה מאוזן .

עגיל מתנדנד ארוך כן מתאים גם לבעלות צוואר קצר בתנאי שישאר מרווח בין הכתף לעגיל של לפחות 4 ס”מ -כך עגיל שכזה יאריך את צווארך .
לבעלות צוואר ארוך יש להקפיד גם שאורך העגיל לא יעבור את חצי הצוואר כדיי לא להראות ארוכה מידיי.

אמהות לקטנטנים- תשמרו את העגילים הארוכים לאירוע ללא ילדים אם את רוצה להישאר עם אוזניים שלמות.
עגיל ארוך ועדין יתאים בעיקר למראה אתני וקליל ועגילים נוצצים ומבריקים יתאימו לבילוי בערב עם טופ, סטרפלס או כתפיות דקות, מושלם בקיצור.

להתאים עגיל מתנדנד ארוך
להתאים עגיל מתנדנד ארוך

איך להתאים עגיל בעת הרכישה

כשאת רוכשת עגילים תבדקי כמה הוא שוקל, משקל מקסימלי לעגיל הינו 5 גרם, זהו שיקול חשוב אם את רוצה לשמור על התנוך שלך שלם ושלא יהיה לך פתאום חור ענק שאפשר להשקיף ממנו.

המבחר בימנו הוא עצום! עגילי אופנה ,פלסטיק ,מתכות זולות ועוד. דווקא עגיל הוא התכשיט בעל הרגישויות הגבוהות ביותר כיוון שהוא ממש נכנס לגוף, מתכות זולות משפיעות עלינו לרעה, הן גורמות לדלקות ומחדירות חומרים רעילים לגוף, אל תתביישי לבקש שהמתלה או המוט שנכנסים לאוזן יהיו ממתכת אצילה -כסף או זהב. ציפוי זהב על תכשיט ממתכת לא מוכרת הוא לא אפקטיבי ואף יכול לייצור ריאקציה הפוכה.
מעצבי תכשיטים לרוב יכולים להחליף את המוט או המתלה לזהב.

אז לסיכום, גם אם עגיל מבחינתך הוא רק זמני ואופנתי, ועגיל מהמם כן צריך לעשות לך טוב אבל לא לבוא על חשבון הבריאות שלך. עגילים לא מחליפים לעיתים תכופות כמו שרשראות או טבעות ואם יש לך יכולות כל יום להחליף -אשריך! רובנו נתקעות עם אותו זוג עגילים ורק לעיתים מחליפות באירועים .
להתאים עגיל בצורה הנכונה ביותר זה לבדוק לפני הרכישה ממה עשוי העגיל, מה משקלו ולא להתפתות ממחיר זול, עגיל צריך להיות נוח ולא מורגש ואנו יודעים שאת הכי יפה שנוח לך.

אביגיל גולדנרת


כתבת במגזין, צורפת ,עיצוב אופנה הוט קוטור, גמולוגית ומתקשרת אנרגטית


Www.abigail-jewelry.com
חפשו אותנו בפייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.